Tobulos barzdos nėra! Barzdos auginimas.

Veido vietos, kuriose neauga barzda arba auga ženkliai mažiau, deja, nėra retas reiškinys. Šiame straipsnyje duosime keletą patarimų, kaip paslėpti barzdos trūkumus ir labiau pasitikėti savimi. Barzdos auginimas – tai iššūkis, kurį įveikia tik stipriausi!

Skuskite šonus

Kad paslėptumėte sunkiai augančią barzdą, viena iš gudrybių yra barzdos šonų patrumpinimas ir padailinimas. Pats faktas, kad barzdos šonai yra trumpesni nei likusi barzda sukurs įvaizdį, kad veido centre auganti barzda yra tankesnė, o barzdos trūkumai bus sunkiau pastebimi. Taip pat, barzda atrodo tvarkingesnė, nes nėra išsišakojusių plaukelių.

Barzdos šonų trumpinimas. (nuotr. Beardbrand)

Laikykitės sveikos mitybos

Prasta mityba yra viena iš priežasčių, kurios tiesiogiai prisideda prie prastos barzdos būklės. Sveika mityba ne tik padeda jaustis ir atrodyti geriau, bet ir gali išspręsti kai kurias barzdos augimo problemas. Maistinių medžiagų ir vitaminų vartojimas yra tiesioginis indėlis į sveiką plaukų augimą. Daugelis sprendžia barzdos problemas su įvairiais produktais, kuriuose gausu multivitaminų. Tinkama mityba gali atstoti papildomų produktų naudojimą.

Atsipalaiduokite ir ilsėkitės

Stresas kenkia ne tik Jūsų sveikatai, bet ir barzdos augimui. Žinoma, ne visada įmanoma, bet patartina naktį miegoti bent 8 valandas, kad plaukai atsigautų ir sveikai augtų. Atsipalaiduokite ir pailsėkite dienos metu, nesirūpinkite dėl smulkmenų, kurios sukelia bereikalingą stresą. Jūsų barzda ir sveikata Jums padėkos!

Valykite ir šveiskite odą reguliariai

Odos valymas ir drėkinimas yra būtini veiksmai dienos rituale. Rinkitės kokybiškus produktus, kurie neužkemša porų ar nestabdo plaukų augimo. Odos šveitimas padeda pašalinti negyvą veido odą, dėl to barzda auga greičiau ir yra stipresnė. Plaukite barzdą kas 2-3 dienas. Barzdos prausiklius rasite mūsų internetinėje parduotuvėje.

Masažuokite veidą

Skirkite 10-15 minučių savo dienos laiko ir masažuokite savo veidą. Kad ir kaip keistai tai skamba, masažas sukamaisiais judesiais sužadina plaukų folikulus, taip pat padeda sumažinti plikų vietų barzdoje.

Veido masažas.

Sportuokite

Fiziniai pratimai ir sportas ne tik padeda atsipalaiduoti, bet ir skatina testosterono gamybą ir gerina kraujotaką. Šie du fizinio krūvio privalumai yra tiesiogiai susiję su barzdos augimu.

Apsilankykite pas barzdaskutį

Jei esate nepatenkintas savo barzda, apsilankykite pas profesionalą. Barzdaskučiai yra tikrieji barzdų žinovai. Patyręs barberis tiksliai žinos ką ir kaip daryti, kad suformuotų tinkamą barzdos stilių ir paslėptų visus barzdos trūkumus.

Išvada

Daugelis patarimų, kaip paslėpti ne tobulą barzdą yra tiesiogiai susiję su sveikesniu gyvenimo būdu. Sveika mityba, sportas, mažiau sėdėjimo, streso vengimas – visa tai veda prie laimingesnio ir sveikesnio gyvenimo, o tuo pačiu ir prie sveikos ir stiprios barzdos. Barzdos auginimas – tai kantrybės reikalaujantis, tačiau malonus kelias vyro gyvenime.

Šaltinis: Bedfordshire Beard Co Ltd.

Share this post

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Mr. Beard