Dovanų kuponas

Virtualus dovanų kuponas – tai atsisiunčiamas dovanų kuponas, skirtas atsiskaityti Mr. Beard internetinėje parduotuvėje.

Dovanų kuponas gali būti 10 €, 20 €, 50 € ar pasirinktos sumos vertės.

Dovanų kuponas veikia kaip balansas, t.y. nebūtina išnaudoti viso kupono vienu metu, nepanaudota kupono dalis lieka balanse tol, kol neišnaudotas visas kuponas arba baigiasi kupono galiojimo laikas.
Kaip patikrinti dovanų kupono balansą, žiūrėkite skiltyje “Kaip patikrinti dovanų balansą?“.

Dovanų kuponas galioja 12 mėn. nuo jo įsigijimo datos.

Dovanų kuponas galioja visoms prekėms (ir akcinėms), išskyrus kitus dovanų kuponus.

Kaip įsigyti dovanų kuponą?

Virtualų dovanų kuponą galima išsiųsti kitam žmogui el. paštu, atsispausdinti kitam žmogui skirtą kuponą arba įsigyti sau (el. paštu arba atsispausdinti).

Pasirinkę dovanoti kitam, bet atsispausdinti Jūs taip pat gausite dovanų kuponą el. paštu, kurį bus galima atsispausdinti vėliau.

Kaip panaudoti dovanų kuponą?

Virtualų dovanų kuponą galima panaudoti pirkinių krepšelio puslapyje, skiltyje “Dovanų kuponas“. Paspauskite mygtuką “Įvesti kodą“, įveskite 14 simbolių kodą (12 raidžių / skaičių ir 2 brūkšneliai) ir paspauskite “Pritaikyti“.

Taip pat panaudoti kuponą galima panaudoti ir apmokėjimo puslapyje. Procesas toks pat, kaip aukščiau pateiktame puslapyje.

PASTABA: nuolaidų kuponai ir dovanų kuponai skiriasi, todėl nuolaidų kuponas turi būti įvestas į nuolaidos kodo laukelį, o dovanų kuponas – į dovanų kupono laukelį (kaip nurodyta aukščiau).

Kaip patikrinti dovanų kupono balansą?

Virtualaus dovanų kupono balansą galima bet kada patikrinti. Tai atlikti galima šiame puslapyje, kupono pirkimo modulyje paspaudę mygtuką “Patikrinkite dovanų kupono likutį“:

Mokėjimo būdai

Apmokėti už dovanų kortelę galima keliais būdais:

  • debeto / kredito kortele (Stripe);
  • PayPal sistemoje;
  • bankiniu pavedimu.

Pasirinkę mokėti bankiniu pavedimu turėsite atlikti mokėjimą į vieną iš pasirinktų sąskaitų. Kuponą išsiųsime tik tuomet, kai mokėjimas bus įskaitytas.

GavėjasSąskaitos numerisBankas
Justinas ČėsnaLT717044060007968340AB „SEB bankas“
Justinas ČėsnaLT857300010132735266AB „Swedbank“
Justinas ČėsnaLT903500010002486075UAB „Paysera LT“
Justinas CesnaLT373920010053912113„Revolut“

Jei nei vienas iš mokėjimo būdų netinka, susisiekite kontaktais ir rasime geriausią sprendimą. 🙂


Neradote atsakymo?

Parašykite mums