Kas mes?

BENE DIDŽIAUSIA

Barzdočių parduotuvė

Visų barzdočių ir jų moterų labui, Lietuvoje atsidarė ir įsitvirtino bene didžiausia barzdos produktų internetinė parduotuvė. Čia rasite viską, ko reikia Jūsų veidui – nuo barzdos aliejų ir ūsų vaškų iki skustuvų ar šepečių.

Apie mus Mr. Beard

ISTORIJA

Visko pradžia

Barzda ir ūsai – visi sutiks, kad tai bene geriausiai atspindinčios vyrišką išvaizdą veido detalės. Atėjus „Barzdotam lapkričiui“ nusprendžiau, kad laikas keistis ir gana atrodyti kaip jaunam berniukui. Kaip ir dauguma vyrų, aš taip pat susidūriau su sunkumais ieškant kas mano barzdai tinka labiausiai. Barzdos priemones parduodančių parduotuvių aplink nebuvo daug, o produkcijos kainos kaskart liūdino vis labiau, taigi nusprendžiau, kad atėjo laikas pačiam imtis iniciatyvos ir į Lietuvos barzdočių rankas atvežti įvairesnės produkcijos už prieinamą kainą.

MŪSŲ IŠDIDŽIAI ATSTOVAUJAMI

Prekiniai ženklai

Kiekvienas vyras yra išskirtinis. Taigi, jo barzda ir ūsai taip pat yra išskirtini. Kas tinka ir patinka vienam vyrui, kitam vyrui gali netikti. Atsižvelgdami į kiekvieno barzdočio poreikius, stengiamės pasiūlyti kuo didesnę prekių ir prekinių ženklų įvairovę. Ponas Barzda parduoda tiek geriausiai žinomų, tiek Lietuvoje negirdėtų gamintojų produkciją.

Emblema