Dažnai užduodami klausimai

Mokėjimas už prekes

Mokėjimas internetu

Mokėjimas internetu – tai pats paprasčiausias mokėjimo būdas. Visi mokėjimai vykdomi per Paysera sistemą. Sistema Jus nukreipia į Jūsų pasirinktą banką, kuriame ir atliekate mokėjimą, o ne vyksta per mokėjimo inicijavimo metodą.

Mokėjimai galimi iš šių bankų: Swedbank, SEB, Luminor, Šiaulių bankas, Medicinos bankas, Citadele, Paysera.

Bankinis pavedimas

Už prekes atsiskaityti galite atlikę bankinį pavedimą į vieną iš pasirinktų sąskaitų. Visos sąskaitos bus pateiktos atlikus užsakymą. Taip pat užsakymo informacija su apmokėjimo sąskaitomis bus išsiųstos į Jūsų el. paštą.

Užsakymas pradedamas vykdyti tik po to, kai pinigai patenka į banko sąskaitą.

Bankiniai mokėjimai galimi į vieną iš šių bankų: Swedbank, SEB, Paysera, Revolut.

Banko sąskaitos

GavėjasSąskaitos numerisBankas
Justinas ČėsnaLT717044060007968340AB „SEB bankas“
Justinas ČėsnaLT857300010132735266AB „Swedbank“
Justinas ČėsnaLT903500010002486075UAB „Paysera LT“
Justinas CesnaLT373920010053912113„Revolut“

Mokėjimas grynais pinigais

Jei esate iš Kauno ir prekes atsiimsite patys, mokėti galite grynais pinigais. Jei esate iš kito miesto, mokėjimas grynais kurjeriui negalimas.


Pristatymas ir grąžinimas

Prekių pristatymas

Prekes pristatome visoje Lietuvoje kurjeriu arba į LPExpress ar Omniva paštomatą. Pristatymo kurjeriu kaina – 3 €, o į paštomatą – 2,45 €.

Užsisakius prekių už 45 € ir daugiau – pristatymas paštomatu nemokamas.

Prekių pristatymas įprastai trunka 2-4 darbo dienas.
(Užsakymai pateikti po 14:00 val. bus vykdomi tik kitą darbo dieną.)

Prekių grąžinimas

Visas kokybiškas prekes, kurios yra nenaudotos ir jų pakuotės nepažeistos galima grąžinti per 14 kalendorinių dienų.

Prieš grąžinimą būtinai susisiekite kontaktais ir sutarsime prekės grąžinimo sąlygas. Pinigai už prekę bus grąžinti iš kart gavus prekę atgal.

Nekokybiškas ar pažeistas prekes galite grąžinti per 14 darbo dienų arba galime padaryti nuolaidą. Pasitaikius tokiai situacijai susisiekite su mumis iš anksto.


Darbo laikas

Darbo laikas savaitės dienomis

Darbo valandų neturime, todėl klientams stengiamės padėti kai tik galime. Naktimis dažniausiai miegame, tačiau jei nemiegame ir gauname Jūsų žinutę – būtinai atsakysime. 🙂

Darbo laikas savaitgaliais

Į klausimus atsakome savaitgaliais ir švenčių dienomis (jei galime), bet tikslesnę informaciją apie prekių kiekius, užsakymo būseną ir kitus klausimus atsakysime darbo dienomis.


Prekės

Ar turite fizinę parduotuvę?

Ne, fizinės parduotuvės neturime. Viskuo prekiaujame tik internetu. Tačiau esame iš Kauno ir užsakymus galima atsiimti Kaune arba Ringauduose (Kauno raj.) iš anksto apie tai susitarus.

Ar turite prekių moterims?

Atskirai moterims sukurtų prekių neturime, tačiau daugelį prekių gali naudoti tiek vyrai, tiek moterys. Kokybiškos skutimosi priemonės ir rožinis skustuvas puikiai tiks šiuolaikinei moteriai.

Ar turite dovanų kuponų?

Taip, turime virtualų dovanų kuponą, kuris yra fiksuotos arba pasirenkamos sumos. Kuponą galima nusiųsti tiesiai gavėjui el. paštu arba atsispausdinti.

Dovanų kuponą galima panaudoti internetinėje parduotuvėje per kartą arba per kelis kartus, o balansas galios metus laiko.

Jei nežinote, ką padovanoti vyrui, draugui, tėčiui, broliui, o gal sau, parašykite mums ir mes Jums būtinai patarsime. 🙂


Neradote atsakymo?

Parašykite mums