Dažnai užduodami klausimai

Kokie yra atsiskaitymo už prekes būdai?

Pats paprasčiausias atsiskaitymo būdas yra mokėjimas internetine bankininkyste tiesiai iš mūsų puslapio. Taip pat už prekes galite atsiskaityti atlikę bankinį pavedimą į mūsų sąskaitą. Tokiu būdu prekes išsiųsime tik kai pinigai pasieks mūsų banką. Atsiskaityti už prekes galima grynaisiais, atsiimant prekes Kaune susitarus. Taip pat priimame apmokėjimus, atliekamus per PayPal.

Ar siunčiate prekes nemokamai?

Tikrai taip! Prekes siunčiame kurjeriais ir paštomatais. Užsakymus už 45 € ir daugiau Lietuvoje pristatome nemokamai. Užsakymo metu pristatymo skiltyje pasirinkite „Nemokamas pristatymas“. Užsakymus, mažesnius nei 45 €, pristatome už 2,99 € kurjeriu arba už 2,15 € LPExpress ar Omniva paštomatu.

Koks Jūsų darbo laikas?

Ponas Barzda nemiega, todėl yra pasirengęs padėti savo broliams barzdočiams bet kuriuo paros metu. Deja, ne viskas priklauso tik nuo manęs, todėl greičiausiai savo prekes gausite darbo dienomis, užsakymus atlikę pirmoje dienos pusėje.

Ar turite ne internetinę parduotuvę, kurioje galiu nusipirkti prekes?

Deja, kol kas turime tik internetinę parduotuvę. Tačiau prekes pristatome į bet kurį Lietuvos ir Europos kampelį vos per 1-3 darbo dienas. Taip pat, užsakymus galite atsiimti Kaune, susitarus telefonu ar el. paštu abejoms pusėms patogioje vietoje ir laiku. Kontaktus rasite čia.

Noriu padovanoti, bet nežinau ką. Galite padėti?

Žinoma! Parašykite mums ir mes Jums patarsime, ką galite padovanoti savo vyrui, draugui, sūnui, tėčiui ar šiaip rimtam barzdočiui. O jei manote, kad geriau leisti barzdočiui išsirinkti dovaną pačiam, padovanokite jam dovanų kortelę apsipirkti Mr. Beard internetinėje parduotuvėje už bet kokią sumą. Kortelę galite užsisakyti sau ir padovanoti patys arba ją padovanoti galime mes, gražiai supakavę ir parašę, nuo ko dovana.

Ar turite prekių ir moterims?

Kol kas specialiai moterims sukurtų produktų neturime, tačiau daugelį produktų gali naudoti ne tik vyrai, bet ir moterys. Ateityje planuojame turėti atskirą skyrelį ir mūsų nuostabioms moterims.

NERADOTE ATSAKYMO?

Parašykite mums