Privatumo politika

Kas mes esame?

Mr. Beard – tai internetinė parduotuvė vyrams, prekiaujanti vyriškos kosmetikos ūsams, barzdoms ir plaukams priemonėmis.

Internetinės parduotuvės adresas: https://mrbeard.lt

Mr. Beard internetinė parduotuvė veikia pagal individualią veiklą pagal pažymą nr. 728707, kurios direktorius yra Justinas Čėsna.


Kokią informaciją apie Jus renkame ir kodėl?

Užsakymo informacija

Šiame puslapyje yra saugoma asmeninė informacija apie pirkėją (vardas, pavardė, įmonė (jei nurodyta), gyvenamasis ir užsakymo adresai, el. pašto adresas ir telefono numeris). Taip pat yra saugoma užsakymo informacija – kokias prekes, kokį kiekį ir už kokią kainą klientas įsigijo prekių.

Ši informacija yra renkama tam, kad būtų tinkamai vedama apskaita.

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų.

Slapukai (ang. cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus.

Jei Jūs turite paskyrą ir prisijungiate mūsų tinklalapyje, mes sukuriame laikiną slapuką, kuriame įrašoma, ar Jūsų naršyklė priima slapukus. Šis slapukas nesaugo jokios asmeninės informacijos ir yra ištrinamas kai uždarote savo naršyklę.

Kai Jūs prisijungiate, mes taip pat sukuriame kelis slapukus, kuriuose saugoma Jūsų prisijungimo informacija ir Jūsų ekrano rodymo pasirinkimai. Prisijungimo slapukai galioja 2 dienas, o ekrano nustatymų – vienerius metus. Jei Jūs pažymite pasirinkimą „Prisiminti mane“, Jūsų prisijungimo slapukas galios 2 savaites. Kai atsijungiate iš savo paskyros, prisijungimo slapukai ištrinami.

Jei redaguojate ar paskelbiate įrašą, Jūsų naršyklėje išsaugomas papildomas slapukas. Šis slapukas nesaugo asmeninių duomenų, tačiau išsaugo įrašo, kurį ką tik redagavote ar paskelbėte, ID. Šis slapukas baigia galioti po 1 dienos.

Google Analytics

Google Analytics naudoja slapukus tam, kad analizuotų vartotojų naudojimąsi puslapiu. Jie skaičiuoja lankytojų skaičių, renka informaciją apie jų veiksmus ir tokiu būdu sukuriama statistika, reikalinga puslapio administratoriui.


Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis?

Mes naudojame „Paysera“ banko mokėjimo sistemą kaip mokėjimo tarpininką ir mokėdami už prekes Jūs pateikiate savo duomenis „Paysera“ bankui. Jų privatumo politiką galite perskaityti čia: https://www.paysera.lt/v2/lt-LT/sutartys/privatumo-politika-2020

Mes nesidaliname Jūsų duomenimis su niekuo.

Jūsų duomenys nėra perduodami trečiosioms šalims ir nėra naudojami reklamos tikslais.


Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis?

Informaciją apie užsakymą ir kitus Jūsų asmeninius duomenis mes saugome metus laiko apskaitos rinkimo tikslams.

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Kai užsiregistruojate mūsų tinklalapyje ir tampate vartotoju, mes saugome visus Jūsų asmeninius duomenis, kuriuos Jūs pateikiate savo paskyroje. Kiekvienas vartotojas gali matyti, redaguoti ir ištrinti savo asmeninius duomenis bet kuriuo metu (išskyrus vartotojo vardą). Tinklalapio administratoriai tai pat gali matyti ir redaguoti šiuos duomenis.


Kaip mes saugome Jūsų duomenis?

Asmens duomenys yra saugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų. Įdiegėme fizines ir technines priemones, kad apsaugotume visą informaciją, kurią renkame mūsų paslaugų teikimo tikslais. Primename, kad, nors ir imamės tinkamų veiksmų jūsų informacijai apsaugoti, nė viena svetainė, internetu atliekama operacija, kompiuterių sistema ar belaidis ryšys nėra visiškai saugūs.


Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.


Kas bus, jei nesutiksiu naudoti slapukus?

Ar svetainė vis tiek veiks?

Svetainė veiks ir Jūs galėsite pirkti prekes. Tačiau mes kuriame puslapį taip, kad juo būtų lengviau naudotis ir tai padaryti mums padeda slapukai (ang. cookies).

Slapukų pagalba mes parenkame Jums tinkamiausius produktus ir naudingą informaciją. Jei atšauksite slapukus, to padaryti negalėsime.

Koks poveikis bus svetainei?

Jei Jūs nesutiksite naudoti slapukus, svetainė negalės rinkti informacijos apie Jus, kurią mes naudojame reklamos tikslams.

Mes naudojame Google Analytics tam, kad sektumėme apsilankiusių vartotojų skaičių ir jų naudojimosi svetaine įpročius. Taip mes galime tobulinti svetainę tam, kad būtų pateikiamas geresnis turinys ir svetainė būtų naudojama efektyviau.


Neradote atsakymo?

Parašykite mums