Grave Before Shave

Grave Before Shave


Barzdą auginti pradėjau iš kart, kai gimiau ir deguonis palietė mano veidą… „Profesionaliai“ auginti barzdą pradėjau iš kart po vedybų su savo žmona Heather, kuri uždegė žalią šviesą plaukų jėgai.

Pradėjau nuo riestų ūsų ir ožio barzdos (kitaip vadinamos muškietininko barzdos). Pastebėjau, kad buvo sudėtinga rasti tinkamą ūsų vašką, išbandžiau įvairius produktus… Kol galiausiai radau tinkamą vašką, tačiau jį reikėdavo siųstis iš Anglijos ir siuntimas trukdavo amžinybę, nepaisant to, kad buvo labai brangu! Tuomet nusprendžiau sukurti savo asmeninį ūsų vašką. Po daugybės tyrimų ir senų senelio receptų skaitymo, aš sukūriau „Fisticuffs“ ūsų vašką. Su ilgamečiu draugu Charlie Halstead sukūrėme etiketės dizainą ir dabar „Fisticuffs Moustache Wax“ yra vaškas numeris 1 Amerikoje!

Ilgainiui supratau, kad ožio barzda nebėra tai, kas man tiktų ir nusprendžiau, kad laikas užsiauginti ilgą barzdą. Kai tik pradėjau auginti, supratau, kad auginsiu ją amžinai! Grave Before Shave (Kapas Prieš Skutimąsi)! Tuoj pat pradėjau tirti, testuoti ir gaminti „Grave Before Shave“ produkciją ir niekad nesidairiau atgal. Su savo žmonos, šeimos, draugų ir Charlie palaikymu mes tapome viena žymiausių barzdos kosmetikos įmone!

Filtruoti

Rezultatų: 1


Mr. Beard