Barzdotas vyras ir moteris džiaugiasi kovo mėnesio akcija Mr. Beard

Kovo 8 – tarptautinė moterų diena. Apdovanokime jas gėlėmis ir išskirtiniu dėmesiu. Mylėkime moteris ir kitomis dienomis – jos to vertos. O kad ir mes vyrai nebūtume nuskriausti, slapčiomis pasilepinkime naujomis barzdos priemonėmis. Nauja pomada plaukams. Nauju dviašmeniu skustuvu.

Continue reading →

Nusprendėte auginti barzdą. Sveiki prisijungę prie barzdočių klubo. Barzda gali daug pasiūlyti Jūsų išvaizdai, rafinuotumui, tačiau taip pat gali turėti ir trūkumų. Jei nežinote, kaip ją prižiūrėti, Jus gali kankinti nemalonus barzdos niežulys. Šis trumpas gidas padės suprasti, dėl ko niežti Jūsų barzda ir tuo pačiu pamokys, kaip atsikratyti niežulio.

Continue reading →

Veido vietos, kuriose neauga barzda arba auga ženkliai mažiau, deja, nėra retas reiškinys. Šiame straipsnyje duosime keletą patarimų, kaip paslėpti barzdos trūkumus ir labiau pasitikėti savimi. Barzdos auginimas – tai iššūkis, kurį įveikia tik stipriausi! Skuskite šonus Kad paslėptumėte sunkiai augančią barzdą, viena iš gudrybių yra barzdos šonų patrumpinimas ir padailinimas. Pats faktas, kad barzdos…

Continue reading →

Vienas barzdočius, aiškiai protingesnis nei aš, kartą pasakė: „Nesugebėdamas pasiruošti, tu ruošiesi nesėkmei.“ („By failing to prepare, you are preparing to fail.“) Nėra tikslesnių žodžių, kurie apibūdintų skutimosi tiesiu klasikiniu skustuvu meną. Esminis gero skutimosi rinkinio įrankis yra geras peilių galąstuvas, kuris padės paaštrinti peilį prieš kiekvieną skutimąsi ir pašalinti mikroskopinius nelygumus. Peilio galandimas suteiks…

Continue reading →

Universitetai nedėsto barzdos auginimo ir priežiūros taisyklių, tačiau jei dėstytų, štai ką turėtum pasiruošti egzaminui. Barzdos auginimas – sudėtingas reikalas, todėl ši „paruoštukė“ garantuotai leis sutaupyti laiko ir pastangų aiškinantis, kas yra geriausia Jūsų barzdai. Barzdos augimo skatinimas galimas įvairiais būdais, sekdami šiuos 10 paprastų patarimų, turėsite aukščiausio lygio barzdą!

Continue reading →
Mr. Beard

Barzdos atostogauja 🌴


Gegužės 21 - 30 dienomis barzdos atostogauja.

Visi užsakymai atlikti tuo metu bus pristatyti tik po atostogų.

Atsiprašome už nepatogumus. 🙏

This will close in 20 seconds