Barzdos aliejus ar balzamas? Skirtumai!

Kai tokia gausybė skirtingų barzdos priežiūros priemonių, kartais sunku priimti galutinį sprendimą. Ypač, jei nesi susipažinęs su panašumais ir skirtumais tarp dviejų produktų, atliekančių tą pačią funkciją.

Savo klientus apklausėme, ką jie žino apie barzdos aliejų ir barzdos balzamą. Kadangi tiek aliejus, tiek balzamas drėkina barzdą ir odą po ja, kuris produktas jiems tinka geriausiai?

Nors atsakymas į šį klausimą labai skiriasi dėl asmeninių pageidavimų, yra tam tikrų aspektų, priklausančių nuo Jūsų ir produkto, į kuriuos reikia atsižvelgti. Pavyzdžiui, kokio tipo / ilgio barzdą turite. Kitas dalykas, į kurį reikia atsižvelgti, tai Jūsų odas tipas. Ar Jūsų oda sausesnė nei normali, ar labai riebi? Ar Jums patinka barzda, kuri blizga, ar labiau patinka natūralesnė išvaizda?

Visi šie klausimai keliami bandant atsakyti – barzdos aliejus ar balzamas. Jei perskaitysite šį straipsnį iki galo ir vis dar neapsispręsite, ką naudoti – rinkitės saugų kelią ir išbandykite abu – aliejų ir balzamą. Niekada nebus per daug priežiūros priemonių Jūsų veido „kailiui“.

Barzdos aliejus

„The Blubeards Revenge“ kubietiškas barzdos aliejus.

Barzdos aliejus yra klasikinė barzdos priežiūros priemonė šiuolaikiniam barzdočiui. Kai pradedate jausti niežulį pirmaisiais barzdos auginimo etapais, arba dėl saulės atsiranda barzdos pleiskanų, barzdos aliejus yra pirmasis produktas, šovęs į galvą.

Jei turite trumpą ar vidutinio ilgio barzdą, barzdos aliejus gali būti tobula priemonė Jums. Ypač jei turite normalią ar net riebią veido odą. Barzdos aliejus yra lengva drėkinimo priemonė, kurią greitai ir lengvai galima paskirstyti po visą barzdą.

Barzdos aliejus dažniausiai įsigeria į barzdą greičiau nei balzamas. Tokiu atveju Jūsų barzda atrodys ne taip blizgiai. Ilgesnėms barzdoms, rekomenduočiau naudoti barzdos šepetį ar šukas tam, kad paskirstytumėte aliejų po visą barzdą. Aliejus barzdai suteiks švelnumo ir tekstūros, kurią suteikia odos drėkikliai ir kondicionieriai.

Barzdos balzamas

„Macho“ barzdos balzamas.

Iš savo asmeninės patirties, aš rekomenduočiau barzdos balzamą barzdočiams su vidutinio ilgio ar ilgomis barzdomis. Naudojant barzdos balzamą, jis ant Jūsų barzdos ir odos išlieka ilgiau nei aliejus, taip sukurdamas papildomą drėkinantį sluoksnį. Tai suteiks ilgai išliekantį blizgesį Jūsų barzdai ir sukurs stiprios ir sveikos barzdos įspūdį.

Barzdos balzamas taip pat puikiai tinka bandant sulaikyti tuos „užsispyrusius“ barzdos plaukelius, kuriems nepatinka augti kartu su kitais ir išsišakoja į įvairias puses. Taip pat, balzamas gali būti naudojamas kaip silpnas fiksatorius Jūsų ūsams ir žandenoms.

Jei Jūsų barzda yra ypač stora ir susiraičiusi, Jums gali prireikti stipresnės fiksacijos balzamo. Mūsų parduotuvėje yra keletas stipresnių balzamų (Percy NoblemanCaptain Fawcett ar Reuzel), kurie Jums puikiai tiktų.

Tie, kurie klausia, ar galima naudoti abi priemones – aliejų ir balzamą, atsakysime – TAIP. Naudojant abi priemones tinkamais kiekiais, tai gali būti puikus sprendimas Jūsų barzdai.

Jei kyla daugiau klausimų, rašykite man – Ponui Barzdai – ir į Jūsų klausimus bus atsakyta.

O jei jau apsisprendei, lieka tik išsirinkti labiausiai sau patinkantį produktą.

Share this post

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Mr. Beard

Barzdos atostogauja 🌴


Gegužės 21 - 30 dienomis barzdos atostogauja.

Visi užsakymai atlikti tuo metu bus pristatyti tik po atostogų.

Atsiprašome už nepatogumus. 🙏

This will close in 20 seconds