Kaip galąsti tiesų skutimosi peilį

Vienas barzdočius, aiškiai protingesnis nei aš, kartą pasakė: „Nesugebėdamas pasiruošti, tu ruošiesi nesėkmei.“ („By failing to prepare, you are preparing to fail.“)

Nėra tikslesnių žodžių, kurie apibūdintų skutimosi tiesiu klasikiniu skustuvu meną.

Esminis gero skutimosi rinkinio įrankis yra geras peilių galąstuvas, kuris padės paaštrinti peilį prieš kiekvieną skutimąsi ir pašalinti mikroskopinius nelygumus.

Peilio galandimas suteiks Jums geresnį skutimosi rezultatą ir ženkliai prailgins šio seksualaus sidabrinio įrankio gyvavimo laiką. Močiutė būtų sujaudinta.

Peilio galandimui reikia laiko ir kantrybės, bet tai verta!

Grįžtant į senus laikus, vyriškiausi vyrai galąsdavo skutimosi peilius tiesiog į šiurkščius rankų delnus. Sprendžiant pagal tai, kaip vyriškai atrodė prezidentas Benjaminas Franklinas, panašu, kad jis buvo tokio tipo vyras.

Šiais laikais nėra būtinas toks pavojus. The Bluebeards Revenge peilių galąstuvas yra tobulas partneris Bluebeards tiesiam Broadsword arba Claymore skustuvui.

Patarimai, kaip galąsti tiesų skutimosi peilį:

  1. Pradėkite prikabindami vieną galąstuvo galą prie rankšluosčio pakabos, durų rankenos ar kito nejudinamo daikto.
  2. Laikydami kitą galąstuvo galą, braukite peiliu horizontaliai odiniu galąstuvo paviršiumi, aštriąja skustuvo puse atsukę į save. Nubraukę į vieną galą, apsukite peilį taip, kad aštrioji pusė žiūrėtų į priekį ir braukite horizontaliai atgal.
  3. Įsitikinkite, kad peilis priglaustas prie pat galąstuvo, tačiau per daug jo nespauskite. Užtenka prispausti peilį, panašiai, tiek, kiek prispaudžiate prie odos skusdamiesi.
  4. Visas galandimo procesas turėtų užtrukti tik apie vieną minutę. Peilį braukite apie 60 kartų.
Share this post

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Mr. Beard