Proraso Green Shaving Soap Refresh Eucalyptus 500 ml

16,29 

Proraso Green Shaving Soap Refresh Eucalyptus

Proraso shaving soap in a 500ml barber sized pillow tube. Proraso is an excellent performing lather shaving cream with a distinctive menthol and eucalyptus scent. It lathers without fuss and protects and comforts during shaving. The menthol leaves skin fresh and works especially in the summer months.

This barber sized tube of Proraso shaving soap will give many months of shaving pleasure.

Directions

Dampen your Proraso brush and apply the soap using circular movements to produce a soft, compact lather. Spread on your beard and proceed with shaving. Close the lid after use to keep it from drying out and turning yellow. Even if the product dries, it will not lose its properties when reused.


Proraso's first line and still evergreen. A renewed formula that stands out for the quality of its ingredients. Refreshing and invigorating, it's suitable for all beard and skin types. With pleasant notes of menthol and eucalyptus.

8 in stock

Additional information

Weight:

500 ml

Ingredients:

Aqua (Water/Eau), Stearic Acid, Cocos nucifera (Coconut) Oil, Potassium Hydroxide, Sodium Hydroxide, Glycerin, Lactic Acid, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Menthol, Camphor, Eucalyptol, Eucalyptus globulus Leaf Oil, Pentaerythrityl Tetra-di-t-butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tetrasodium EDTA, Hydroxyethylcellulose, Sodium Hydroxymethylglycinate, Geraniol, Parfum (Fragrance).

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Proraso Green Shaving Soap Refresh Eucalyptus 500 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SKU: 11452 Categories: , Tags: , , , ,
BRAND: : Green Line , Proraso
Brands


PRORASO – neatsiejama Italijos istorijos dalis. Jau beveik šimtmetį Italijos vyrai dieną pradeda skutimosi ritualu su PRORASO. Taip užaugo jau trys vyrų kartos, kurios pateko į istoriją.

PRORASO istorija prasidėjo 1948-aisiais metais, Pierui Martelli išradus PRORASO kremą prieš skutimąsi. Ir tai buvo pačios ekonominio pakilimo Italijoje išvakarės! Šis kremas anuomet buvo produktas, kuris pradėjo naują erą išlaikydamas Italijos dvasią. PRORASO įkūnijo naują renesansą ir savo šviežiu, gaiviu požiūriu užkrėti visą Italiją.

Kaip ir savo eros pradžioje, taip ir šiandien PRORASO dirba tam, kad patenkintų vartotojų poreikius. Geriausias šių pastangų įrodymas – italų taip mėgstamas tobulai švarus ir gaivus skutimąsis.

PRORASO turi savo idėjų laboratoriją. Tai prekės ženklas, kuris nuolat žvelgia į ateitį todėl, kad prisimena savo šlovės pradžią. Prisimena kasdien.

Skirtinga forma, identiškas turinys. Bėgant metams, PRORASO pakuočių formos keitėsi ir modernėjo, tačiau jų turinys visais laikais atitiko ir šiandien atitinka pagrindinius principus. Tai natūralūs ingredientai, tyrimais pagrįsta kompetencija ir pagarba tradicijoms.

PRORASO jau 65-erius metus yra tikra Italijos skutimosi produktų rinkos pažiba. Unikali patirtis leidžia PRORASO prekės ženklą laikyti pasaulinio lygio skutimosi produktų garantija.

Jei naudodami PRORASO vyrai vis dar šypsosi, vadinasi tam yra priežastis. PRORASO suteikia pasitenkinimą, kuris svarbus kiekvienam, naudojančiam šiuos produktus.