Proraso Green MINI Pre-Shave Cream 15 ml

2,49 

Proraso Green MINI Pre-Shave Cream

The perfect way to prepare the skin for a close shave, it softens the beard and protects the skin.

It's enriched with natural raw ingredients for a concentrated, rich and non-greasy product.

Its formula contains Eucalyptus Oil and Menthol, combining a cleansing and toning action with a refreshing and revitalising effect.

Directions

Wet your face and apply the Proraso Pre-Shaving Cream. Massage with circular movements and do not rinse. Shave normally with soap or shaving cream.


Proraso's first line and still evergreen. A renewed formula that stands out for the quality of its ingredients. Refreshing and invigorating, it's suitable for all beard and skin types. With pleasant notes of menthol and eucalyptus.

1279 in stock

Additional information

Weight:

15 ml

Ingredients:

Aqua (Water/Eau), Stearic Acid, Sorbitol, Glycerin, Camphor, Eucalyptus globulus Leaf Oil, Potassium Hydroxide, Menthol, Parfum (Fragrance), Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Cetearyl Alcohol, Eucalyptol, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Disodium EDTA.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Proraso Green MINI Pre-Shave Cream 15 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SKU: 11409 Categories: , Tags: , , ,
BRAND: : Green Line , Proraso
Brands


PRORASO – neatsiejama Italijos istorijos dalis. Jau beveik šimtmetį Italijos vyrai dieną pradeda skutimosi ritualu su PRORASO. Taip užaugo jau trys vyrų kartos, kurios pateko į istoriją.

PRORASO istorija prasidėjo 1948-aisiais metais, Pierui Martelli išradus PRORASO kremą prieš skutimąsi. Ir tai buvo pačios ekonominio pakilimo Italijoje išvakarės! Šis kremas anuomet buvo produktas, kuris pradėjo naują erą išlaikydamas Italijos dvasią. PRORASO įkūnijo naują renesansą ir savo šviežiu, gaiviu požiūriu užkrėti visą Italiją.

Kaip ir savo eros pradžioje, taip ir šiandien PRORASO dirba tam, kad patenkintų vartotojų poreikius. Geriausias šių pastangų įrodymas – italų taip mėgstamas tobulai švarus ir gaivus skutimąsis.

PRORASO turi savo idėjų laboratoriją. Tai prekės ženklas, kuris nuolat žvelgia į ateitį todėl, kad prisimena savo šlovės pradžią. Prisimena kasdien.

Skirtinga forma, identiškas turinys. Bėgant metams, PRORASO pakuočių formos keitėsi ir modernėjo, tačiau jų turinys visais laikais atitiko ir šiandien atitinka pagrindinius principus. Tai natūralūs ingredientai, tyrimais pagrįsta kompetencija ir pagarba tradicijoms.

PRORASO jau 65-erius metus yra tikra Italijos skutimosi produktų rinkos pažiba. Unikali patirtis leidžia PRORASO prekės ženklą laikyti pasaulinio lygio skutimosi produktų garantija.

Jei naudodami PRORASO vyrai vis dar šypsosi, vadinasi tam yra priežastis. PRORASO suteikia pasitenkinimą, kuris svarbus kiekvienam, naudojančiam šiuos produktus.